LIETADLO, bar, reštaurácia, pizzéria Giraltovce

V areáli „Lietadlo“ sa nachádza objekt lietadlo, reštaurácia, športová hala s ubytovacou časťou.

LIETADLO, bar, reštaurácia, pizzéria Giraltovce

LIETADLO, reštaurácia, športová hala s ubytovacou časťou Giraltovce

V areáli „Lietadlo“ sa nachádza objekt lietadlo, reštaurácia, športová hala s ubytovacou časťou.

Adresa: Dukelská 58/65, 087 01 Giraltovce
Telefón:0917 933 289
E-mail:tajana@tajana.sk

Reštaurácia „Lietadlo“ je prístavbou športovej haly a má kapacitu 150 miest. V reštaurácií ponúkame príjemné posedenie pri dobrom jedle pre priateľov, rodiny, firemných a obchodných partnerov. V letných mesiacoch je neoddeliteľnou súčasťou letná terasa. Pripravujeme denné obedové menu, tradičné jedlá, ale aj špeciality miestnej kuchyne.

V prednej časti športovej haly sa nachádza salónik s kapacitou 30 miest a poschodie tvorí ubytovacia časť so siedmymi izbami. Športová hala o rozmeroch 41 x 20 m ponúka široké možnosti využitia. Jednak na športové aktivity, hlavne tenis, zároveň umožňuje usporiadávanie rôznych spoločenských akcií. Lietadlo je v súčasnej dobe v rekonštrukcií. Pred rekonštrukciou slúžilo ako reštaurácia.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.