LEGNO TRADE, drevovýroba Giraltovce

Špecializujeme sa na dodávku stavebného reziva na konštrukciu drevených krovov striech budov.

LEGNO TRADE, drevovýroba Giraltovce

LEGNO TRADE, stavebné, drevené krovy, OSB dosky, drevený obklad Giraltovce

Špecializujeme sa na dodávku stavebného reziva na konštrukciu drevených krovov striech budov.

Adresa: Dukelská 837/134, 087 01 Giraltovce
Telefón:+421 905 813 450
E-mail:legnotrade@legnotrade.sk

Spoločnosť LEGNO TRADE, s.r.o., prevádzkuje drevovýrobu od roku 2006. Špecializujeme sa na dodávku stavebného reziva na konštrukciu drevených krovov striech budov. Podľa Vašich požiadaviek pripravíme rezivo rozličných rozmerov – hranoly, fošne, dosky - aj na drevostavby pre rôzne účely využitia / napr. altánky, drevené prístrešky pre auto a pod./.

Našu ponuku sme pre komplexnosť našich služieb rozšírili o hobľovanie, zabezpečíme pre vás aj sušenie reziva, ponúkame Vám aj OSB 3 a palubovky. V súčastnosti sme pre vás otvorili strešné centrum, kde nájdete široký výber značiek strešných krytín, strešných doplnkov, odkvapového systému, fólií, izolácií a strešných okien. Našim cieľom je aby ste pod jednou strechou našli všetko pre tú vašu.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.