Geralt, drevené okná a dvere, drevovýroba na mieru Giraltovce

Dobré tepelnoizolačné vlastnosti, prírodná rôznorodosť a dobrá opracovateľnosť sú vlastnosti pre ktoré je drevo výbornou surovinou na výrobu okien.

Geralt, drevené okná a dvere, drevovýroba na mieru Giraltovce

Geralt, drevené okná a dvere, drevené kúpacie kade Giraltovce

Dobré tepelnoizolačné vlastnosti, prírodná rôznorodosť a dobrá opracovateľnosť sú vlastnosti pre ktoré je drevo výbornou surovinou na výrobu okien.

Adresa: Duklianska 838, 087 01 Giraltovce
Telefón:0905 389 067
E-mail:chrzan@geralt.sk

Poradíme vám pri výbere interiérových i vchodových dverí s prihliadnutím na celkový estetický dojem a funkčnosť, ako sú zvuková a tepelná izolácia, požiarna bezpečnosť či bezpečnosť proti vlámaniu. Správne rozhodnutie sa vám vráti v podobe kvality a pocitu bezpečia.

Drevené schody ponúkajú originálny vzhľad, ktorý zdôrazní Vašu osobnosť, Váš vkus, životný štýl a umocní pocit domova. Dokážeme pre vás navrhnúť a vyrobiť schodisko, ktoré vám bude naozaj vyhovovať nielen eleganciou, ale aj priestorovo. Pri návrhu schodiska venujeme veľkú pozornosť jeho bezpečnosti: správne osvetlenie, zábradlie, vhodný tvar a typ schodiska.

Najlepším spôsobom výstavby rodinného domu je stavba na kľúč, ktorou získate predovšetkým odbremenenie sa od samotnej výstavby, šetríte čas, nepotrebujete žiadne odborné znalosti a získate záruku na hotové dielo ako celok. Pozitívom stavby na kľúč je rýchlosť realizácie, všetky práce na seba plynulo nadväzujú a nezdržiava vás to, čo by mohlo brzdiť svojpomocnú výstavbu. Zabezpečujeme výstavbu rodinných domov na klúč či už v klasickom murovanom alebo v montovanom ekologickom prevedení.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.