Bakstol, stolárstvo Giraltovce

V stolárskej výrobe sme predovšetkým zameraní na výrobu interiérového aj exteriérového nábytku, schodísk, prístreškov, rôznych stolárskych výrobkov a prác.

Bakstol, stolárstvo Giraltovce

Bakstol, výroba interiérového aj exteriérového nábytku, schodísk, prístreškov Giraltovce

V stolárskej výrobe sme predovšetkým zameraní na výrobu interiérového aj exteriérového nábytku, schodísk, prístreškov, rôznych stolárskych výrobkov a prác.

Adresa: Kukučínová 477/23, 087 01 Giraltovce
Telefón:0905 456 780
E-mail:bakstol@bakstol.sk

História firmy Bakstol, s.r.o. začala najprv výrobou prevádzanou vo vlastných domácich priestoroch. Neskôr sa naskytla možnosť rozšíriť podnikanie vytvorením nových priestorov, a tak sa naša firma rozvíjala nielen priestormi a strojmi, ale aj novšími technológiami výroby a spracovania a tým aj vyšších kvalít. Firma existuje na trhu od roku 2002 a neustále má snahu kráčať s dobou – poznatkami, technológiami a skúsenosťami. Toto jej umožňuje vyhovieť rôznym požiadavkám zákazníkov a následnej realizácii zákaziek. Realizáciu prevádzame od návrhu zákazky, zamerania, cez samotnú výrobu až po následnú montáž.

V stolárskej výrobe sme predovšetkým zameraní na výrobu interiérového aj exteriérového nábytku, schodísk, prístreškov, rôznych stolárskych výrobkov a prác. Ponúkame tiež kompletné montáže nábytku, podláh a dverí.

Pri výrobe našich produktov používame tradičné dreviny ako sú borovica, buk, dub, jaseň, jelša, smrek. V ponuke však máme aj materiály dyhované prírodnými exotickými dyhami ako americký orech, bambus, eben, čerešňa, iroko, limba, mahagon, makasar, padouk, palisander, tanganika, teak, wenge, alebo zebrano.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.